xxx Novinky Základná umelecká škola Materská škola Základná škola Centrum voľného času Školská jedáleň
Navigácia

Olympiáda

Olympiáda

 

 

 

                                 

ŠPORTOVÁ OLYMPIÁDA

1.– 5. júla 2014

1. deň

 

Olympijský beh – dievčatá

 

1. miesto  Karmen Majerčáková                   MŠ                             

2. miesto Paulínka Halčinová                        MŠ                             

3. miesto Mária Magdaléna Birošíková         MŠ                             

 

1. – 2. ročník             

1. miesto  Sabínka Halčinová                        I.D                             

2. miesto Mariana Koščáková                       II.A                           

3. miesto Katarína Hudáková                                    II.C                            

 

3. – 4. ročník  

1. miesto  Jana Neupauerová                         III.A                          

2. miesto  Bianka Suchovská                         III.D                          

3. miesto  Valentína Koščáková                    IV.C                          

 

5. – 6. ročník

1. miesto  Martina Majerčáková                    V.B                            

2. miesto  Ema Majerčáková                          V.B                            

3. miesto Veronika Halčinová                       V.B                            

 

7. - 9. ročník

1. miesto  Karolína Koščáková                      VIII.C                       

2. miesto  Františka Grichová                        IX.A                          

3. miesto Zdenka Koščáková                        VII.D

 

Olympijský beh -  chlapci

 

1. miesto  Sebastián Černák                          MŠ                             

2. miesto Richard Černák                              MŠ                             

3. miesto Dávid Majerčák                              MŠ                             

 

1. – 2. ročník             

1. miesto  Valentín Majerčák                         II.A                           

2. miesto František Selvek                             II.A                           

3. miesto Lukáš Kolodzej                              II.B                            

 

3. -  4. ročník

1. miesto  Gabriel Lizák                                 IV.C                           

2. miesto  Milan Hudák                                 IV.C                          

3. miesto Martin Neupauer                            IV.C              

 

5. – 6. ročník

1. miesto  Tomáš Majerčák                            VI.A                          

2. miesto  Ján Koščák                                    VI.B                          

3. miesto Gabriel Háber                                 V.C                            

 

7. – 9. ročník

1. miesto  Štefan Neupauer                            IX.B                           

2. miesto  Adam Neupauer                            VII.D                         

3. miesto Jozef Nebus                                    VII.B                         

 

 

Malý futbal

 

1. – 2. ročník

1. miesto – FK Košice – Valentín Majerčák, Fabián Výrostek, Miroslav Konopa

2.miesto – Šmolkovia – Mariana Koščáková,  Valentína Koščáková, Zuzana Majerčáková, Sára Koščáková

3.miesto – Červenta – Lukáš Kolodzej, Ján Selvek, František Selvek

 

 

3. – 4. ročník

1. miesto – Real Madrid – Gabriel Lizák, Tomáš Neupauer, Benjamín Gallik

2. miesto –Ostrí diabli -  Jakub Budzák, Milan Hudák, Martin Neupauer

3. miesto – FC Barcelona – Martin Lizák, Ondrej Majerčák, Marcel Majerčák

 

           

Bedminton dievčatá

 

5. – 6. ročník

1. miesto  Ema Majerčáková                          V.B

2. miesto  Katka Lizáková                             V.B

3. miesto Janka Smoleňáková                        V.C

 

7. – 9. ročník

1. miesto  Lucia Majerčáková                        VIII.A

2. miesto  Zdenka Koščáková                       VII.D

3. miesto Františka Grichová                         IX.A

 

 

 

Bedminton chlapci

 

3. -  4. ročník

1. miesto  Gabriel Lizák                                IV.C

2. miesto  Tomáš Neupauer                           IV.B

3.miesto Samuel Výrostek                             IV.D

 

5. – 6. ročník

1. miesto  Ján Koščák                                    VI.D

2. miesto  Tomáš Majerčák                            VI.A

3. miesto Štefan Jozef  Neupauer                  VI.D

 

7. – 9. ročník

1. miesto  Adam Neupauer                            VII.D

2. miesto  Matej  Majerčák                             V.C

3. miesto Tomáš Koščák                                VIII.C

 

2. deň

 

 

Malý futbal – starší žiaci

 

5. – 6. ročník

1. miesto – Šugari: Milan Selvek VI.D, Marián Stolár VI.D, Gabriel Háber V.C, Pavol Suchovský V.B, Marek Selvek V.B

2. miesto – Ostrí kojoti: Ján Koščák VI.B, Pavol Halčin VI.B, Tomáš Majerčák VI.A, Jozef Špak VI.B, Patrik Gallik VI.C

3. miesto – Liverpool: Dominik Halčin V.A, Milan Majerčák V.A, Kristián Čerpák V.A, Leonard Gallik V.A

 

7. – 9. ročník

1. miesto – Menchester:  Ondrej Koščák VIII.D, Lukáš Hudáček VIII.D, Andrej Gallik VIII.D, Kristián Gallik VIII.D, Peter Gallik VIII.C

2. miesto – Barcelona: Ján Budzák VIII.D, Jozef Nebus VII.B, Slavomír Hudáček VII.A, Dávid Suchovský VIII.D, Tomáš Koščák IX.A

3. miesto – 9: Barbora Budzáková VII.A, Martin Batory VI.C, Alexander Neupauer VII.A, Lukáš Stupák VII.A, Štefan Budzák VIII.C

 

Vybíjaná mix

 

 

3. – 4. ročník

1.miesto  - Ľadové medvede

2. miesto - Čučoriedky

3.miesto - Tigre

 

5. – 6. ročník

 

 

1.miesto  - Lendačania

2.miesto – Čokoládky

3.miesto – Ohniví draci

 

7. – 9. ročník

 

1.miesto  - VK Lendak

2.miesto – CSI

3.miesto – Banány

 

 

 

Skok do výšky – dievčatá

 

1. – 2. ročník  

1. miesto  Janka Neupauerová                       I.A

2.miesto Sabínka Halčinová                          I.D

3.miesto  Sofia Špaková                                II.D

 

3. – 4. ročník             

1. miesto  Zdenka Stupáková                                    III.D

2. miesto Ema Žáková                                   III.A

3. miesto Valentína Koščáková                     IV.C

 

5. - 6. ročník              

1. miesto  Ema Majerčáková                         V.B

2. miesto  Pavlína Čerpáková                        V.A

3. miesto Mária Budzáková                           V.C

 

7. - 9. ročník              

1. miesto  Františka Grichová                        IX.A

2. miesto  Klaudia Háberová                                     IX.B

3. miesto Simona Hudáková                         VII.C

 

Skok do výšky – chlapci

 

 

1. - 2. ročník              

1. miesto Tadeáš  Halčin                               II.A

2. miesto  Alexander Majerčák                      II.D

3. miesto František Selvek                             II.A

 

 

 

3. - 4. ročník              

1. miesto  Tomáš Lizák                                  III.D

2. miesto  Martin Neupauer                           IV.C

3. miesto Michal Koščák                               IV.C

 

 

5. - 6. ročník              

1. miesto  Benjamín Selvek                           VI.A

2. miesto  Matej Majerčák                             V.C

3. miesto Damián Tabák                                VI.A

 

 

7. - 9. ročník             

1. miesto  Lukáš Hudáček                             VIII.D

2. miesto  Štefan Neupauer                           IX.B

3. miesto Martin Batory                                VI.C

 

 

Hod kriketovou loptičkou – MŠ dievčatá

 

1. miesto  Mária Stolárová                            MŠ

2.miesto Karmen Majerčáková                      MŠ

3.miesto  Mária Galliková                             MŠ

Hod kriketovou loptičkou – MŠ dievčatá

 

1. miesto  Štefan Suchanovský                     MŠ

2.miesto Marián Budzák                               MŠ

3.miesto  Martin Neupauer                            MŠ

 

3. deň

Beh na 60m  - dievčatá

 

MŠ - dievčatá

1. miesto  Karmen Majerčáková                    MŠ

2. miesto  Michaela Čerpáková                     MŠ

3. miesto Mária Galliková                             MŠ

 

 

1. – 2. ročník             

1. miesto  Selina Brixiová (Sp. Belá)

2. miesto  Natália Koščáková                                    II.B

3. miesto Sára Koščáková                             I.D

 

3. – 4. ročník             

1. miesto  Zdenka Stupáková                        III.D

2. miesto  Terézia Stolárová                          III.D

3. miesto Monika Majerčáková                     III.A  

 

5. – 6. ročník             

1. miesto  Laura Majerčáková                        VI.A

2. miesto  Martina Majerčáková                    V.B

3. miesto Anna Stolárová                              VI.D

 

7. – 9. ročník             

1. miesto  Klaudia Háberová                         IX.B

2. miesto  Kristína Majerčáková                    VIII.A

3. miesto Františka Grichová                         IX.A

 

 

Beh na 60m  - chlapci

 

 

MŠ chlapci     

1. miesto  Sebastián Černák (Kežmarok)      MŠ

2. miesto  Dávid Majerčák                             MŠ

3. miesto Gabriel Halčin                                MŠ

 

 

1. – 2. ročník             

1. miesto  Fabián Výrostek                            II.D

2. miesto  Ondrej Batory                               II.C

3. miesto Valentín Majerčák                          II.A

 

3. – 4. ročník  

1. miesto Milan Hudák                                  IV.C

2. miesto  Ondrej Majerčák                           III.D

3. miesto Ján Grich                                        IV.A

5. – 6. ročník             

1. miesto  Pavol Suchovský                           V.B

2. miesto  Milan Selvek                                 VI.D

3. miesto Pavol Halčin                                  VI.B

 

 

7. – 9. ročník             

1. miesto  Andrej Gallik                                VIII.D

2. miesto  Peter Oprendek                             IX.A

3. miesto Dávid Neupauer                             VII.B

 

Lezecká stena – dievčatá

 

1. – 2. ročník  

1. miesto  Sára Koščáková                             I.D                             

2. miesto  Mariana Majerčáková                    II.A    

3. miesto  Selina Brixiová

 

3. – 4. ročník             

1. miesto  Valentína Koščáková                    IV.C

2. miesto Janka Neupauerová                                    III.A              

3. miesto Zuzana Majerčáková                      IV.C

 

5. - 6. ročník              

1. miesto  Laura Majerčáková                       VI.A

2. miesto  Anna Stolárová                             VI.D  

3. miesto Zuzana Hudáková                         VI.C

 

7. - 9. ročník              

1. miesto  Klaudia Háberová                        IX.B              

2. miesto  Anna Galliková                             IX.C

3. miesto Renáta Batoryová                          IX.B

 

Lezecká stena – chlapci

 

 

1. - 2. ročník              

1. miesto Ondrej Batory                                II.C

2. miesto  Fabián Výrostek                            II.D

3. miesto Valentín Majerčák                          II.A

 

 

3. - 4. ročník              

1. miesto  Michal Koščák                               IV.C              

2. miesto  Pavol Suchanovský                       IV.B                           

3. miesto Samuel Výrostek                            IV.D

 

5. - 6. ročník              

1. miesto  Ján Koščák                                    VI.B              

2. miesto  Matej Majerčák                              V.C

3. miesto Kristián Čerpák                              V.A

 

7. - 9. ročník             

1. miesto  Martin Batory                               VI.C

2. miesto  Lukáš Hudáček                             VIII.D

3. miesto Adam Neupuer                              VII.D

 

 

Stretball – dievčatá

 

 5. – 6. ročník

1.miesto – Miami – Martina Majerčáková V.B, Ema Majerčáková V.B, Zuzana Hudáková VI.C  

2.miesto – Čo ja viem – Alexandra Špaková V.C, Janka Smoleňáková V.C, Monika Grichová V.A

3.miesto – Piataci - Patrícia Halčinová V.A, Paulína Čerpáková V.A, Janka Halčinová VI.B

 

7. – 9. ročník

  1. miesto – 85 – Františka Grichová IX.A, Klaudia Háberová IX.B, Katarína Birošíková IX.B
  2. miesto – CSI – Patrícia Koščáková VIII.A, Melánia Neupauerová VIII.D, Zdenka Koščáková VII.D
  3. miesto – Banány –Barbora Budzáková VII.A, Sára Špaková VIII.A, Karolína Koščáková VIII.C

 

 

 

Streetball – chlapci

 

 5. – 6. ročník

 

  1. miesto – Veľké opice – Matej Majerčák V.C, Ján Stupák V.C, Jozef Majerčák V.C
  2. miesto – Tigríky – Tomáš Majerčák IV.B, Pavol Suchanovský IV.B, Milan Majerčák V.A
  3. miesto – Divé zajace – Jozef Špak VI.B, Damián Tabák VI.A, Pavol Halčin VI.B

7. – 9. ročník

 

  1. miesto – Rudí kohúti – Andrej Gallik VIII.D, Peter  Gallik VIII.C, Slavomír Hudáček VII.A  
  2. miesto – Zimné grule – Martin Batory VI.C, Lukáš Hudáček VIII.D, Alex Neupauer VII.A
  3. miesto –V.I.P. - Dávid Suchovský VIII.D, Tomáš Bobko VII.C, Marek Majerčák VIII.D

 

4. deň

 

Šach

 

Mladšie dievčatá

1. miesto  Ivana Stolárová                             IV.C              

2. miesto  Janka Neupauerová                       III.A                          

3. miesto Paulína Stolárová                           I.D     

 

Staršie dievčatá

1. miesto  Katarína Dudašková                     IV.B              

2. miesto  Alexandra Špaková                       V.C                

3. miesto  Monika Grichová                           V.A

                       

Mladší chlapci                       

1. miesto  Stanislav Ripka                              IV.C

2. miesto  Tomáš Neupauer                           IV.B

3. miesto Stanislav Halčin                             III.C              

 

Starší chlapci

1. miesto  Pavol Stolár                                   VI.B

2. miesto  Dávid Suchovský                          VIII.D

3. miesto Šimon Lizák                                   IX.D

 

Jedenástky - chlapci

 

 

1. – 2. ročník

1. miesto  Maximilián Halčin                         II.D

2. miesto  Tadeáš Halčin                                II.A                

3. miesto  Dávid Žmijovský                           II.D

           

3. - 4. ročník

1. miesto  Tomáš Lizák                                  III.D

2. miesto  Samuel Gallik                                III.A                                      

3. miesto  Jakub Budzák                                IV.C

 

5.– 6. ročník

1. miesto  Tomáš Majerčák                            VI.A  

2. miesto  Leo Gallik                                      V.A    

3. miesto  Marián Stolár                                 VI.D

 

 

7. – 9. ročník

1. miesto  Šimon Lizák                                  IX.D              

2. miesto  Dávid Suchovský                          VIII.D                                                          

3. miesto  Štefan Koščák                               IX.A

 

Jedenástky  - dievčatá

 

 

1. – 2. ročník

1. miesto  Sára Koščáková                             I.D

2. miesto  Mariana Koščáková                      II.A                                       

3. miesto  Margaréta Mazureková                 II.B

 

3. – 4.  ročník

1. miesto  Valentína Koščáková                    IV.C   

2. miesto  Mária Lizáková                              III.B                                                  

3. miesto  Ema Žáková (Smolenice)              III.A

 

5. – 6.  ročník

1. miesto  Ema Majerčáková                          V.B

2. miesto  Paulína Čerpáková                        V.A                                       

3. miesto  Janka Smoleňáková                       V.C

 

7. – 9. ročník

1. miesto  Simona Hudáková                         VII.C 

2. miesto  Patrícia Koščáková                       VIII.A                                                                      

3. miesto  Veronika Koščáková                     VIII.D                       

 

Prekážkový beh – MŠ chlapci       

1. miesto  Patrik Bekeš                                  MŠ     

2. miesto  Roland Lizák                                 MŠ

3. miesto Adrián Halčin                                MŠ

 

Prekážkový beh – MŠ dievčatá

1. miesto  Michaela Čerpáková                     MŠ     

2. miesto  Mária Koščáková                           MŠ

3. miesto Karmen Majerčáková                     MŠ

                       

 

Skok do diaľky - chlapci

 

1. – 2. ročník             

1. miesto  Dávid Žmijovský                          II.D    

2. miesto  Valentín Majerčák                         II.A    

3. miesto Samuel  Polhoš (Bušovce)              II.B

 

 

3.– 4. ročník              

1. miesto  Samuel Gallik                                III.A              

2. miesto  Milan Hudák                                 IV.C                          

3. miesto Ján Grich                                        IV.A

 

5.– 6. ročník              

1. miesto  Tomáš Majerčák                            VI.A  

2. miesto  Ján Stupák                                    V.C    

3. miesto Benjamín Selvek                             VI.A                          

 

7.– 9. ročník              

1. miesto  Lukáš Hudáček                             VIII.D                       

2. miesto  Kristián Lizák                                VIII.B

3. miesto Andrej Gallik                                 VIII.D           

 

Hod kriketovou loptičkou - dievčatá

 

1.– 2. ročník   

1. miesto  Valentína Lizáková                       II.B                

2. miesto  Mariana Majerčáková                    II.A

3. miesto Katarína Hudáková                                   II.C                

 

3.– 4. ročník              

1. miesto  Karolína  Halčinová                      IV.C              

2. miesto  Zdenka Stupáková                        III.D              

3. miesto Ema Žáková                                   III.A

 

5.– 6. ročník              

1. miesto Dominika Ripková                         VI.C

2. miesto  Martina Majerčáková                    V.B

3. miesto Monika Grichová                            V.A                           

 

 7. – 9.ročník             

1. miesto  Mária Lizáková                             VII.D

2. miesto  Karolína Koščáková                      VIII.C

3. miesto Simona Hudáková                         VII.C             

 

Florbal  - dievčatá

 

5. – 6. ročník

1. miesto – Kvetinky – Terézia Stolárová, Monika Grichová, Lucia Zamkovská, Patrícia Halčinová, Anna Stolárová

2. miesto Lendačanky: Laura Majerčáková, Lucia Budzáková, Katka Dudašková, Anička Budzáková, Barbora Budzáková

3. miesto – Béčkarky:  Veronika Halčinová, Zuzana Neupauerová, Katka Lizáková, Martina Majerčáková, Ema Majerčáková

 

7. – 9. ročník

1. miesto – Macherky :  Klaudia Háberová,  Ľubormíra Budzáková, Karolína Koščáková, Barbora Budzáková, Veronika Koščáková

2. miesto – Bez mená: Patrícia Koščáková, Mária Lizáková, Dominika Ripková, Katka Galliková, Simona Hudáková

 

Florbal  - chlapci

 

 

5. – 6. ročník

1. miesto – Ohniví draci:   Jozef Špak, Peter Batory, Ján Grich, Benjamín Selvek, Miroslav Polhoš

2. miesto – Chicago: Gabriel Lizák, Tomáš Majerčák, Mikuláš Stolár, Damián Tabák, Pavol Halčin

3. miesto – Sokeri: Marián Stolár, Gabriel Háber, Marek Selvek, Pavol Suchovský

 

 7. – 9. ročník

1. miesto – Buffalo – Dávid Suchovský, Kristián Lizák, Martin Batory, Alex Neupauer, Ján Majerčák

2. miesto Jedničky Šimon Lizák, Štefan Koščák, Štefan Neupauer, Kamil Hudáček, Martin Batory

3. miesto – Boston:  Slavomír Hudáček, Kristián Gallik, Andrej Gallik, Peter Gallik, Lukáš Hudáček

 

5. deň

 

Beh na stredné trate - chlapci

 

 

1. – 2. ročník

1. miesto  Dávid Žmijovský                          II.D

2. miesto  Valentín Majerčák                         II.A                

3. miesto  Tadeáš Halčin                               II.A

           

3. - 4. ročník

1. miesto  Milan Hudák                                 IV.C

2. miesto  Martin Neupauer                           IV.C                                                  

3. miesto  Michal Koščák                               IV.C

 

5.– 6. ročník

1. miesto  Pavol Suchovský                           V.B    

2. miesto  Pavol Halčin                                  VI.B   

3. miesto  Milan Selvek                                  VI.D

 

 

7. – 9. ročník

1. miesto  Kristián Gallik                               VIII.D                       

2. miesto  Peter Gallik                                    VIII.C                                               

3. miesto  Andrej Gallik                                VIII.D

 

Beh na stredné trate  - dievčatá

 

 

1. – 2. ročník

1. miesto  Mariana Majerčáková                    II.A

2. miesto  Sára Koščáková                             I.D                                         

3. miesto  Mariana Koščáková                      II.A

 

3. – 4.  ročník

1. miesto  Terézia Stolárová                           III.D  

2. miesto  Rozália Halčinová                         IV.B                                                  

3. miesto  Valentína Koščáková                    IV.C

 

5. – 6.  ročník

1. miesto  Martina Majerčáková                    V.B

2. miesto  Anna Stolárová                              VI.D                                      

3. miesto  Laura Majerčáková                       VI.A

 

7. – 9. ročník

1. miesto  Klaudia Háberová                         IX.B   

2. miesto  Mária Lizáková                              VII.D                                                            

3. miesto  Františka Grichová                        IX. A             

 

 

                       

 

Hod kriketovou loptičkou - chlapci

 

1. – 2. ročník             

1. miesto  Miroslav Konopa                           II.A    

2. miesto  Samuel Polhoš (Bušovce)              II.A    

3. miesto Dávid Žmijovský                           II.D

 

 

3.– 4. ročník              

1. miesto  Milan Hudák                                 IV.C              

2. miesto  Samuel Gallik                                III.A                          

3. miesto Štefan Hudáček                             III.A

 

5.– 6. ročník              

1. miesto  Pavol Suchovský                           V.B    

2. miesto  Milan Selvek                                 VI.D  

3. miesto Damián Tabák                                VI.A                          

 

7.– 9. ročník              

1. miesto  Patrik Hudák                                 VII.B             

2. miesto  Lukáš Hudáček                             VIII.D

3. miesto Andrej Gallik                                 VIII.D           

 

Hod kriketovou loptičkou - dievčatá

 

1.– 2. ročník   

1. miesto  Sára Koščáková                             I.D                 

2. miesto  Katarína Hudáková                       II.C

3. miesto Klaudia Badovská                          II.D                

 

3.– 4. ročník              

1. miesto  Rozália Halčinová                         IV.B              

2. miesto  Janka Neupauerová                       III.A              

3. miesto Zuzana  Majerčáková                     IV.C   

 

5.– 6. ročník              

1. miesto Dominika Ripková                         VI.C

2. miesto  Ema Majerčáková                         V.B                

3. miesto Anna Stolárová                              VI.D                          

 

 7. – 9.ročník             

1. miesto  Sára Špaková                                VIII.A

2. miesto  Barbora Budzáková                      VII.A 

3. miesto Klaudia Háberová                          IX.B   

 

Skok do diaľky - dievčatá

           

1. miesto  Michaela Čerpáková                     MŠ     

2. miesto  Anna Hudáčeková                        MŠ

3. miesto Paula Halčinová                             MŠ     

 

Skok do diaľky - chlapci

           

1. miesto  Sebastián Čerpák                          MŠ     

2. miesto  Richard Černák                             MŠ

3. miesto Dávid Majerčák                             MŠ

 

 

Minivolejbal

 

5. – 6. ročník - dievčatá

1. miesto – Trio: Ema Majerčáková V.B, Janka Dvorčáková VI.C, Anna Budzáková VI.A

2. miesto Čo ja viem: Alexandra Špaková V.C, Janka Smoleňáková V.C, Simona Hudáková VII.C

3. miesto – Piatačky: Veronika Halčinová V.B, Katka Lizáková V.B, Dominika Stupáková 5.A

 

7. – 9. ročník - mix

1. miesto – Pampelišky:  Sára Špaková VIII.A, Mária Lizáková VII.D, Dominika Ripková VI.C

2. miesto - Majstri: Štefan Neupauer IX.B, Kamil Hudáček VII.D, Šimon Lizák IX.D

3. miesto – Rybičky:  Klaudia Háberová IX.B, Františka Grichová IX.A, Lukáš Hudáček VIII.D

5. – 6. ročník - chlapci

1. miesto – Volejbalové hady: Stanislav Ripka IV.C, Michal Koščák IV.C, Kristián Stupák IV. C

2. miesto Tigre: Milan Majerčák V.A, Mário Birošík IV.B, Stanislav Birošík V.B

3. miesto – Ohniví draci: Benjamín Selvek VI.A, Peter Batory VI.A, Tomáš Neupauer IV.B 

 

 

 

Štafetové behy - mix

 

1. – 2. ročník

1. miesto – Valentína Majerčáková 2.A, Dávid Žmijovský II.A, Tadeáš Halčin II.A, Mariana Koščáková II.A

2. miesto –  Dominika Birošíková II.D, Valentína Lizáková II.B, Natália Koščáková II.B, Žaneta Hudáčeková I.A  

3. miesto – Mariana Majerčáková II.A, Sára Koščáková I.D, Sabínka Halčinová I.D, Antónia Budzáková II.C

 

3. – 4. ročník

1. miesto –Milan Hudák IV.C, Jakub Budzák IV.C, Martin Neupauer IV.C, Valentína Koščáková IV.C

2. miesto – Terézia Stolárová III.D, Samule Gallik III.A, Ján Grich IV.A, Miroslav Polhoš III.A   

3. miesto – Janka Neupauerová III.A, Stanislav Ripka IV.C, Tomáš Neupauer IV.B, Michal Koščák IV.C

 

5. – 6. ročník

1. miesto – Laura Majerčáková VI.A, Milan Selvek VI.D, Marek Selvek V.B, Pavol Suchovský V.B

2. miesto Martina Majerčáková V.B, Ema Majerčáková V.B, Gabriel Háber V.C, Tomáš Neupauer VI.A

3. miesto – Kristína Grichová VI.B, Jana Halčinová VI.B, Paulína Čerpáková V.A, Anna Stolárová VI.D

 

7. – 9. ročník

1. miesto – Klaudia Háberová IX.B, Františka Grichová IX.A, Lukáš Hudáče VIII.D, Kristián Lizák VIII.B

2. miesto – Štefan Neupuaer IX.B, Alex Neupauer VII.A, Barbora Budzáková VII.A, Martin Batory VI.C

3. miesto Sára Špaková VIII.A, Mária Lizáková VII.D, Dominika Ripková VI.C, Kamil Hudáček VII.D

 

torok